Palmpasenoptocht 25 maart 2018

Op Palmzondag 25 maart 2018 organiseert de Oranjevereniging weer de palmpaasoptocht. Net als de voorgaande twee jaren op een vroeg tijdstip omdat dit kinderen, ouders en ons goed is bevallen. Vanaf 11.15 uur kunnen de kinderen zich, met hun versierde palmpaasstok, verzamelen op het schoolplein. Om 11.30 uur ┬ávertrekt de optocht onder begeleiding van muziekvereniging Juliana naar het bosje achter het feestterrein. (hoek Dorpsstraat/Vunderingweg). Daar heeft de paashaas gekleurde stenen eieren verstopt, die kunnen worden ingewisseld voor chocolade eieren. We hopen dat er veel kinderen met versierde stokken komen om te helpen zoeken! Ook ouders, opa’s en oma’s en belangstellenden zijn van harte welkom! Geen lid van de Oranjevereniging en u wilt toch graag met uw kinderen meedoen? In de kraam is een “melkbus” aanwezig voor de vrije giften.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *