Volle kaart… en dan?

Net als vorig jaar kan het Almens Feest helaas dit jaar niet doorgaan. We laten ook in 2021 “het derde weekend van juni” niet ongemerkt voorbijgaan. De aftelkalender die vorig jaar aan alle leden van de Oranjevereniging is verstrekt, met als doel dit jaar met elkaar te proosten, kan binnenkort worden verzilverd!

Op vrijdag 18 juni kunt u de afgestreepte kaart inleveren tijdens een drive-through op het feestterrein aan de Vunderingweg.

Geen kaart meer, maar toch lid van de Oranjevereniging?

Ook dan kunt u tussen 18:00 een 20:30 uur langskomen om een verrassing op te halen.

Voor de leden met een volledig afgestreepte kaart hebben we bovendien nog iets extra’s.

Adviesroute

De aanrijroute voor de drive-through is vanaf de Blauwedijk/Vunderingweg via de parkeerplaats. (volg ter plaatse de aanwijzing). Begeleiders zien toe op een goed verloop van de route. We willen u vragen zich aan de corona-regels te houden. Het vertrek is via de Vunderingweg/Dorpsstraat.

Vlaggen!

We hopen dat volgend weekend (18, 19, 20 juni) weer massaal de straten en woningen worden versierd met de oranje vlaggenlijnen.

Ben je nog geen lid?

Binnenkort starten we weer met een ledenwerfactie.

Met vriendelijke groet,

Bestuur Oranjevereniging “Ons Vorstenhuis”

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *